Naybu Medikal, ithalat ve ihracat alanında uzun yıllara dayanan tecrübesiyle merkezi Ankara'da, K.Maraş'da şubesi bulunan Hastane Ekipmanları, Anestezi Cihazı, Ventilator, Hastabaşı Monitörü ve aksesuarları, Ameliyat Masası ve Lambaları alanında profesyonel geniş teknik servis ağı ve tecrübeli genç satış kadrosuyla son kullanıcı memnuniyetini en üst seviyede tutacak hizmeti sunar.

Konfigurasyonlar Evrensel Ameliyat Masası Tüm Özellikleri: Kardiyovasküler Ameliyat,Uskul(göğüssel) Ameliyatı,Beyin Ameliyatı ve Ortopedik Ameliyatlar için uygundur.
Uygulamalar

1.Ekstra Omuz Bölümü(C600Emodelleri) Ayrılabilir omuz bölümü ameliyat esnasında ayarlanabilir. Hasta pozisyonu için üstün esneklik sağlar.
/S:Elektriksel Kayma Başbölümüne 30 cm uzununa kayma,radyoloji uygulamaları sağlar ve cerrahlar için ayak koyma yeri yaratır.2. Kaset Tüneli Gömülü tam boy kasettüneli 14"X-ray fotoğraflama sağlar. Masaüstüne yüklenen opsiyonel kaset başı(C600Kmodeleri:PA19.07,forC600Emodelleri:PA19.08 için) masaüstünün her bir tarafından X-ray kaseti yerleştirme için mevcuttur.
3. Gömülü Bataryalar C600 tekrar şarj edilebilir gömülü bataryalara sahiptir. El kontrolündeki gösterge düşük kapasitedeki batarya seviyesini gösterir.
D:Oto-ayarlama Oto-ayarlama fonksiyonu kolaybir kontrol tuşuyla masaüstünü ayarlamada ameliyat takımına yardımcı olur. 4. Zemin Kilidi Özel dizayn edilmiş zemin kilidi hem düz hem bozuk zemin yüzeyinde durağanlık sağlar ve düğme kontrolüyle ayarlanır.
5. Karbon Doku Böbrek Yükseltici(C600Kmodelleri) Its Böbrek yükselticisi karbondokudan yapılmıştır ve tüm masaüstünde kapsamını sağlar. kidneyele vator ismadeofcarbonfi berand guarante estheradi olucent covera gethroughenti retabletop.
N:DüşükProfil Masaüstü Düşük profil tabanı,C600'e 52 cm'in aşağısına inmesine izin verir,sinir ameliyatı,göz ameliyatı ve plastic ameliyatları için rahatlık sağlar micsur geryand plastic surgery.
Genel Ameliyat C600 modelleri have excell entstabilityforkarın, göğüs ve geliştirilmiş laparoskopik ameliyarları için üstün dengeye sahiptir. Minimal Invaziv Ameliyatlar(MIS)ve Endoskop Yöntemi İki ayrı bacak bölümü hastanın bacakları için tam destek ve cerrah için de üstün cerrahi ulaşım sağlar.
Kardiyovasküle Ameliyat Baş bölümüne 30 cm uzununa kayma (/Sseçeneği) kardiyovasküler ameliyatı için üstün C-kol kapsamı sağlar.Opsiyonel PA63.01 Arka Bölüm Genişleticisi C-kolkapsamını artırmak için/S seçeneksiz masalar da bulunur. Ekstra akorporeal Zar Oksijenleştirme Yöntemi(ECMO) 30°Trendelen burg hareketi ECMO yöntemi için ideal açı sağlar.
ENT Ameliyatı Fowler pozisyonu ENT ameliyat ısır asında hastaya üstün rahatlık sağlar.Kolesis tektomi ve Uskul Ameliyatları Masaüstündeki 5 bölüm(C600E modelleri) de opsiyonel böbrek yükseltici(C600K) de hastanın göğsü için ekstra taşıma sağlar.
Göz ve Plastik Ameliyatları Opsiyonel düşük profil taban (/Noption)uygun yükseklik ve göz için kafa başlığı cerrah için çene desteği sağlar.Üroloji ve Jinekoloji Ameliyatları Back bölümleri kolayca kaldırılabilir veya yatay şekilde kaydırılabilir.Ve destekleyici aksesuarlar eklenebilir.
Nefrektomi Ameliyatı Arka ve leğen kemiği bölümü arasında 230° 'likeğim nefrektomi ameliyatı için uygundur. Böbrek Yükseltici(C600Kmodelleri),nefrektomi ameliyatı sırasında cerrahi pozisyon ayarlamar için12cm'e kadar yükseltilebilir.
Beyin Ameliyatı(YüzükoyunPozisyon) Hastanın başı kafatası çukuruna ulaşmak için PA13.02 Yatay Başlığına yerleştirilebilir.Opsiyonel Düşük profil masaüstü(/N option) gerekirse ekstra düşük yükseklik sağlar. Beyin Ameliyatı(OtururPoziyon) Hastanın Başı PA30.02 Oturur Başlığa oturur pozisyon da sabitleştirilebilir.Baş bölümüne uzunlamasına kayma Longitudinal( Sseçeneği)operasyon sırasında cerraha rahatlık sağlar. Öncelikle dışa kayma,sonra bacak bölümlerinin eğilmesi gerekiryoksa bacak bölümleri merkez basamağını bozar.


PA42.02 Ayarlanabilir Başlık Adaptörü kafatasını kenetleme kullanımını sağlar.
Ortopedik Ameliyat PA88.01 Ortopedik Genişletme çok hafif ve sol ve sağ kısımları bağımsısz olarak düzenlenebilir. Veya alternatif olarak,PA650.02 Ortopedik Genişletme daha zahmetli fraktür ameliyatlar için dönme yeteneği uygundur.
Rektal Ameliyat Jack-kni fepozisyonu cerrahlar için kolay ulaşıma izin verir.
Omurga Ameliyatı Masaüstündeki opsiyonel omuz bölümü(C600Emodelleri)enzisyonulaşımı için hastanın sırtına eğim verir. PA27.01 Sırt Operasyon Pedi hastanın vücudunu destekler ve solunum için karnın altında yeterli yer verir. Sırt(Omurga) Ameliyatı Hasta sırt(omurga) ameliyatı için yüz üstü jack-knife pozisyonunu alır.
Omuz Ameliyatı Hafif PA54.01 Omuz Tutucu C600E modelleri ile yer değiştirebilir. Hareketi elektro hidrolik güçile sürülen sırt bölümüne bağlıdır. Başka bacak bölümlerinin yerini alabilen hafif PA54.02 Omuz Tutucu omuz ameliyatları için mevcuttur.
Genel Yapı
  • Taban çevresi kimyasal-dayanıklıkta,darbe-dayanıklılığındaki,düşencisimlerden kolayca hasar görmeyen ABS plastiğinden yapılmıştır.
  • Minder ve tekerleklerin tümü güvenilir cerrahi çevre sağlayan elekriksel iletkendendir.
  • Gömülü tam boy 14" radiolu sentkaset tüneli başbölümünden leğen kemiği bölümüne kadar uzanır.
  • Merkez sütun koruma kaplaması,birleşme ayakları,yanraylar ve vidalar temizliği kolay ,kimyasallara ve geneldeO.R.'de kullanılan dezenfektanlara dayanıklı paslanmaz çelikten yapılmıştır. Elektro-hidrolik sistem yüksekliği,Trendelenburg/Ters Trendelenburg, yaneğim,sırtbölümü,eğim,refleksaçı,zeminkilit,oto-ayarlama (/D seçeneği) vekayma(/S seçeneği) ayarlarını sağlar.
  • Başbölümü,bacak bölümü,ekstra omuz bölümü(C600E modelleri) ve böbrek yükseltici (C600K modelleri) ayarı için manuelar tikülasyon mekanizmaları mevcuttur.
  • Baş bölümü,bacak bölümü ve ekstra omuz bölümü (C600E modelleri) ayarlanabilir,birleştirilebilir veya elle ayrılabilir. Gaz yayları ayarlamaları ve bacak bölümüne ve ekstra omuz bölümüne (C600Emodelleri) destek sağlar.
Masaüstü Minderleri Minderlerin hepsi 6 cm kalınlığın daveanti bakteriyelve antistatic materyalden yapılmıştır.Minderlerin içindeki sünger yatak yarar iskini azaltmak için basınç sağlar.Kauçuksuz materyali bazı hastalara ilişkin alerjiler den kaçınmak için kullanılmıştır.

Güç Desteği C600 Masası AC kablosu veya gömülü şarj edilebilir bataryalarla elektriksel olarak güçlendirilebilir.Güç desteği otomatik olarak AC gücümevcut olmadığındaAC'denDC'ye otomatik olarak yer değiştirebilir. Bataryatakımı(12V/12Ah*2parçaları) tam olarak şarj edildiğinde yaklaşık olarak 20 tam operasyona kadar sürer. Girdivoltajı:100/240VAC,50/60HzGirdigücü:400W Masa Ayar Kontrolü Elektro-hidrolik masa pozisyonu elle veya yedek kontrol ünitesi ile kontrol edilebilir.Masa hareket kazalarını önlemek için 70 saniyelik eylemsizlikten sonra el kontrol yazılımının güçkesimi için sistem dizayn edilmiştir.Opsiyonel PA28.02 Ayak Kontrolü yükseklik,yaneğim Trendelenburg / Ters Trendelen burgayarına izin verir.Yedek kontrol ünitesini kullanmak için,anahtar düğmeye basın ve istenilen düğmelere basarak masa hareketini başlatın.


Accessories


Copyright © 2010 NAYBU MEDİKAL İNŞAAT SAN. TIC. LTD. STI.
Etlik cad. Bağkur Bilokları 65/B Keçiören/ANKARA/TÜRKİYE
tel: +90 312 325 01 03 | fax: +90 312 325 06 07
www.naybu.com.tr | naybu@naybu.com.tr
Zenar Tasarım