Naybu Medikal, ithalat ve ihracat alanında uzun yıllara dayanan tecrübesiyle merkezi Ankara'da, K.Maraş'da şubesi bulunan Hastane Ekipmanları, Anestezi Cihazı, Ventilator, Hastabaşı Monitörü ve aksesuarları, Ameliyat Masası ve Lambaları alanında profesyonel geniş teknik servis ağı ve tecrübeli genç satış kadrosuyla son kullanıcı memnuniyetini en üst seviyede tutacak hizmeti sunar.
Evita® XL

Modern solunum desteğiyle ilgili zorlukları aşmanızda size yardımcı olacak gelişmiş, çok fonksiyonlu bir ventilatörle yetişkinler, çocuklar ve yenidoğanlar için invazif ve non-invazif ventilasyonda yeni mükemmellik seviyesine geçin.

Ventilasyonda Mükemmellik
Yeni Dräger Evita® XL, hem kontrollü, hem de destekli ventilasyon modlarından oluşan kapsamlı bir yelpaze sunmak için tasarlanmıştır. Yeni Evita® XL, geniş performans özelliklerini birçok gelişmiş uygulama fonksiyonlarıyla birleştirerek, üstün ventilasyon tedavisi ve tüm ventilasyon sürecini kapsayan kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Evita® XL, sağlık personeline optimum ventilasyon ayarlarını bulmada yardımcı olmakta, weaning sürecinde desteklemekte ve sağlık personelinin iş akışını geliştirmektedir.

Yeni özelliklere sahip geliştirilmiş yazılım
Yeni yazılım 7.0, daha net bir görselleştirme, gelişmiş ventilasyon performansı ve daha da kolay kullanım imkanı sunmaktadır. Seçtiğiniz sayısal, grafiksel, statik ya da dinamik veriler tanımlanarak, tüm önemli hasta değerleri bir bakışta görüntülenebilir. Ayarlanabilir soluk alma sonlandırma kriterleri, optimize edilmiş I:E oranı ayarları, daha kolay akciğer manevraları ve O2 tedavisinin standart entegrasyonu gibi ilave yeni fonksiyonlar, zaten mükemmel olan standart fonksiyonları tamamlar.

Yeni Evita® XL yeni renkler ve yeni bir kasayla birlikte sunulmaktadır. Yenilikçi tasarım konseptimiz temel alınarak tasarlanan yeni trolley, hemen her taşıma sırasında kolay ve rahat bir kullanım imkanı sağlamaktadır.

NIV plus - Yenilikçi non-invazif ventilasyon
Tüm Evita® XL ventilasyon modları non-invazif ventilasyon tedavisinde de kullanılabilir. Maske ventilasyonundaki en son yenilik olan NIV plus, uyarlamalı tepki ve güvenilir tidal hacim desteği sağlayan gelişmiş, dinamik bir kaçak kompansasyon sistemidir. NIV plus, hasta konforunu artırmak ve gelişmiş kullanım işlevselliği sağlamak için daha da yumuşak bir havalandırma sunmaktadır.

Komplikasyonları engellemeye yardımcı olur
Yeni Evita® XL, ventilasyon desteğinin gerektiği her zaman hastaların korunmasına yardımcı olan avantajlar sağlar. Lung Protection Package (LPP), özel rekruitman eğilimleri süreci izlerken koruyucu ventilasyon için optimal-PEEP ve basınç ayarlarını tanımlamak için düşük akışlı bir P/V manevrası sağlar. Entegre CO2 monitörizasyonu, doğru entübasyon ve metabolik stabiliteyi doğrulamaya yardımcı olur. Daha önce kullanılan maske ventilasyonunun entübasyonu engellediği görülmüştür.

• Ram FSF et al, The Cochrane Library 2005, Issue 4

Hastayı stabil duruma getirin
Yeni Evita® XL, kişisel hasta gereksinimlerine ve değişen ventilasyon durumlarına hızlı bir şekilde tepki verir. Standart AutoFlow® ve BIPAP1) /PCV+ ile açık solunum sistemi sayesinde her ventilasyon modunda spontan solunum mümkündür. O2 vakumlama, rutin veya otomatik P0.1 ölçümü gibi çeşitli iş akışı destek fonksiyonları rutin klinik uygulamalarınızı basitleştirmenize yardımcı olur.

• Lisanslı olarak kullanılan BIPAP

Ventilatörden Ayırma
Yeni Evita® XL, hastaları ventilatörden güvenli ve hızlı bir şekilde ayırmanıza yardımcı olur. SmartCare/PS otomatik ayırma sistemi, fonksiyonel parametreleri sürekli analiz eder, uygun olduğunda hastayı ayırmaya teşvik eder. Ayrıca zorunlu vuruş dakika volümlü ventilasyon fonksiyonu (MMV), spontan solunum seviyesinden bağımsız olarak, yenidoğanlardan yetişkinlere kadar tüm hastaların ayarlanan dakikalık hacmi almasını sağlar.

Hızlı ve konforlu iyileşme
Yeni Evita® XL ekstübasyonun ötesine geçer. Tedavinin invazif safhası bittikten sonra hastayı tedavi etmenize ve izlemenize de yardımcı olabilir. Non-invazif ventilasyon (NIV plus) ve O2 tedavisine tek kompakt bir cihazdan doğrudan erişilebilmesi, iş akışının geliştirilmesine ve yeniden entübasyon riskinin azaltılmasına yardımcı olur.

Copyright © 2010 NAYBU MEDİKAL İNŞAAT SAN. TIC. LTD. STI.
Etlik cad. Bağkur Bilokları 65/B Keçiören/ANKARA/TÜRKİYE
tel: +90 312 325 01 03 | fax: +90 312 325 06 07
www.naybu.com.tr | naybu@naybu.com.tr
Zenar Tasarım