Naybu Medikal, ithalat ve ihracat alanında uzun yıllara dayanan tecrübesiyle merkezi Ankara'da, K.Maraş'da şubesi bulunan Hastane Ekipmanları, Anestezi Cihazı, Ventilator, Hastabaşı Monitörü ve aksesuarları, Ameliyat Masası ve Lambaları alanında profesyonel geniş teknik servis ağı ve tecrübeli genç satış kadrosuyla son kullanıcı memnuniyetini en üst seviyede tutacak hizmeti sunar.
MedView Video Sistemi

Video, günümüzün ameliyathaneleri için güçlü bir iş akışı ve bilgi paylaşım aracı olabilir. Ancak bir ameliyathane ile diğeri arasında ihtiyaçlar ve tercihler farklılık gösterebilir. Bu nedenle Dräger, video konusundaki özel ihtiyaçlarınızı etkin bir şekilde karşılamak amacıyla Medical MedView çözüm ailesini geliştirmiştir.

Ürün avantajları

İhtiyaçlarınız hesaba katılarak tasarlandı
MedView video sistemlerimiz belgelendirme, öğretim ve eğitim amacıyla cerrahi bir görünüm sağlar. Ergonomik sistem tasarımı özellikleri, yerleştirme işleminin düzgün ve kolay bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlar. MedView sistemleri ayrıca uzaktan kumanda ya da duvar kontrolü gibi sezgisel kontrol seçenekleri sunar. MedView kameralarımız, işlemleri hızlandırmak ve kullanıcı etkileşimini minimuma indirmek için yaklaştırma, diyafram, otomatik odaklama ve görüntü dondurma gibi özellikler içerir. Ayrıca, düzgün yüzeyler ve kabloların gizlenmesi hızlı ve kolay temizleme imkanı sağlar.

Yerleştirme esnekliğinin optimizasyonu
Dräger Medical'in Stella, Sola ve Polaris ameliyat lamba sistemleri bir MedView kamerası ile birlikte kullanılabilir. Sterilize edilebilir kulp, steril alandaki cerrahların ve hemşirelerin gerektiğinde kameranın konumunu hassas bir şekilde ayarlamasını sağlar. MedView kamerası, hızlı yakalamalı bağlantısıyla diğer kamera uyumlu ameliyathanelere çabucak aktarılabilir.

Entegre kullanışlılık özelliğine kavuşun
Stella ve Polaris MedView ameliyat lambalarımız, ışığın kafa kısmına monte edilen kamera modülüyle mükemmel derecede entegre bir çözüm sunar. Bu entegre yaklaşım ameliyathanede yer kazandırır; alçak tavanlı ya da küçük ameliyathaneler için ideal çözüm. Işık yerleştirildikten sonra kamera, otomatik olarak izleyicilere operasyonu cerrahın gözünden görme imkanı sağlar. MedView kamera modülü ameliyathaneler arasında kolayca değiştirilebilir, Stella ve Polaris MedView ameliyat lambalarıyla donatılan ameliyathanelerde yükseltilebilir. Bu esneklik, tek bir kameranın birden fazla ameliyathanenin video ihtiyaçlarını uygun bir maliyetle karşılayabileceği anlamına gelir.

Üst düzey uyarlanabilirlik özelliği
Günümüzün modern ameliyathanelerinde, değişen boylarda ekranlar her geçen gün daha sık kullanılmaktadır. Dräger, tek bir yaylı kol üzerine maksimum iki ekran (19" ila 24") yerleştirebileceğiniz bir ekran montaj bileşeni sunar. Yan kulp, hem sağ, hem de sol elini kullananlar için bir çözümle ve ayrıca ayarlanabilir çalışma açısı ile birlikte optimum çalışma alanı ergonomisi sağlayacak şekilde ayarlanabilir. Kablolar etkin bir şekilde düzenlenir böylece sıkı kullanım ve hijyen koşullarına uyulur.
Copyright © 2010 NAYBU MEDİKAL İNŞAAT SAN. TIC. LTD. STI.
Etlik cad. Bağkur Bilokları 65/B Keçiören/ANKARA/TÜRKİYE
tel: +90 312 325 01 03 | fax: +90 312 325 06 07
www.naybu.com.tr | naybu@naybu.com.tr
Zenar Tasarım