Naybu Medikal, ithalat ve ihracat alanında uzun yıllara dayanan tecrübesiyle merkezi Ankara'da, K.Maraş'da şubesi bulunan Hastane Ekipmanları, Anestezi Cihazı, Ventilator, Hastabaşı Monitörü ve aksesuarları, Ameliyat Masası ve Lambaları alanında profesyonel geniş teknik servis ağı ve tecrübeli genç satış kadrosuyla son kullanıcı memnuniyetini en üst seviyede tutacak hizmeti sunar.
Polaris®

Işık olmadan ameliyat yapılamaz. Yeterli ışık, ameliyathaneler için en temel ihtiyaçlardan biridir. Polaris, mükemmel aydınlatma sağlar, kolayca kullanılır ve yükseltme konsepti sayesinde geleceğe hazırdır. Tek kelimeyle iyi lamba!

Ürün avantajları

LED avantajı
Yüksek güçlü LED'ler, klasik halojen ya da gaz deşarjlı lambalardan 25 kat daha uzun ömre sahiptir ve çok az enerji harcarlar. Bu da hem sizin, hem de çevre için ciddi anlamda tasarruf ve koruma anlamına gelir. Polaris'te kullanılan LED'ler yaklaşık 30.000 saat kaliteli bir aydınlatma sağlar.

Polaris - Tek kelimeyle iyi lamba!
Dräger'in Polaris serisi tıbbi aydınlatma sistemleri, yenilik ve kanıtlanmış teknolojinin oluşturduğu bir bütünü temsil eder. Polaris, her zaman istenen güvenilir, yüksek kaliteli bir aydınlatma sağlar.

Aralarından seçim yapabileceğiniz iki model mevcuttur
Polaris iki boyda kullanıma sunulur. 54 reflektör ve toplam 108 LED içeren Polaris 700, 160.000 lüks değerinde bir aydınlatma sağlar. Polaris 500 toplam 60 LED'e sahiptir ve maksimum 110.000 lüks aydınlatma değeriyle Polaris 700'ün performansını arttırmak için iyi bir seçenektir. Her iki lamba da, ameliyat alanının gerçekçi ve ayrıntılı bir şekilde görünmesi için 4.600 K renk sıcaklığı üretir.

Bakımı kolay, geleceğe hazır

LED teknolojisi o kadar hızlı ilerliyor ki, yakın bir gelecekte daha da verimli diyotların üretilmesini bekliyoruz. Polaris'in modüler tasarımı, lambanın yükseltilerek bu yeni LED'lere geçmenin daha kolay ve daha ekonomik olacağı anlamına gelir.

Fonksiyonel, ödüllü tasarım

Polaris'in koruma tasarımında, kolayca temizlenen düz, pürüzsüz yüzeyler kullanılmıştır. Ürün, laminer akış ortamlarında kullanım için hijyen standardı DIN 1946-4:2008-12'ye uygundur ve kolayca yerleştirilebilmesi için büyük, entegre kulplarla donatılmıştır. Ürün, tasarımı çok etkileyici bulunarak prestijli Kırmızı Nokta 2008 ödülünü ve En İyi Tasarım 2008 ödülünü almıştır.

Kamera seçeneği
İki ilave lamba kafası; Polaris 750 ve 550'de, merkezi kulbun yerini alan bir hızlı monte edilebilir kamera seçeneği sunulmaktadır; böylece gerektiğinde prosedürleri belgeleyebilirsiniz. Kamera fonksiyonları steril olmayan personel tarafından kontrol edilebilir.
Copyright © 2010 NAYBU MEDİKAL İNŞAAT SAN. TIC. LTD. STI.
Etlik cad. Bağkur Bilokları 65/B Keçiören/ANKARA/TÜRKİYE
tel: +90 312 325 01 03 | fax: +90 312 325 06 07
www.naybu.com.tr | naybu@naybu.com.tr
Zenar Tasarım