Naybu Medikal, ithalat ve ihracat alanında uzun yıllara dayanan tecrübesiyle merkezi Ankara'da, K.Maraş'da şubesi bulunan Hastane Ekipmanları, Anestezi Cihazı, Ventilator, Hastabaşı Monitörü ve aksesuarları, Ameliyat Masası ve Lambaları alanında profesyonel geniş teknik servis ağı ve tecrübeli genç satış kadrosuyla son kullanıcı memnuniyetini en üst seviyede tutacak hizmeti sunar.
Primus®

Anestezi iş istasyonlarında yüksek standarda geçin ve yeni performans özelliklerini, verimliliğini ve güvenlik seviyelerinin en iyisini test edin.

Avantajları

Özel anestezi asistanı
Dräger Primus® özel anestezi asistanınız olacak şekilde tasarlanmıştır. Cihaz, güvenilirliği test edilerek kanıtlanmış bir tasarım ile günümüzün gittikçe karmaşıklaşan sağlık hizmeti ortamına yönelik modern, kapsamlı anestezi cihazı ihtiyacını karşılamak için oluşturulan modern bir teknolojinin ürünüdür.

Standart YBÜ ventilasyonu
Ameliyathanelerdeki kritik durumda olan hastaların yüzdesinin giderek artması, anestezi platformlarına yeni standartların getirilmesini gerektirmiştir. Primus®, E-Vent® plus yüksek hızlı elektronik pistonlu ventilatör ile sürücü gaz ihtiyacını ortadan kaldırırken, aynı zamanda YBÜ ventilatörlerindeki gibi tepe akışını sağlar. Tam kapsamlı hacim ve basınç modları her klinik durum için çeşitli seçenekler sunar. Becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacak ilave gelişmiş monitörizasyon ve ventilasyon mod paketleri de mevcuttur.

Ortak kullanıcı arayüzü
Primus®, mevcut tüm Dräger tıbbi cihazlarında ortak olan kullanıcı arayüzü ile çalışır. Bu da, cihazın en yeni teknoloji ürünü olmasına rağmen, ekibiniz Primus'u kullanmayı öğrenmek için minimum seviyede zaman harcaması anlamına gelir.

Primus® gelişmiş monitrorizasyonu
Dräger Primus®, pulmoner fonksiyonu ve ventilasyon parametrelerini büyük, kullanıcı tarafından yapılandırılabilen 12,1 inçlik renkli bir TFT ekranda izlemenizi sağlar. Sahip olduğu açık mimari tasarımı sayesinde ilave ekranlar ekleme seçeneği sunan ürün, hemodinamik verileri ve diğer verileri dahil ederek en iyi monitörizasyonu sağlar.

Gelişmiş iş akışı

Tam otomatik test, açık mimari, standart kullanıcı arayüzleri ve esnek monitörizasyon seçenekleri gibi özellikler, maliyetleri azaltmak, zamandan tasarruf sağlamak ve sağlık personelinin birincil görevleri olan hasta bakımında yardımcı olmak için tasarlanmıştır.
Copyright © 2010 NAYBU MEDİKAL İNŞAAT SAN. TIC. LTD. STI.
Etlik cad. Bağkur Bilokları 65/B Keçiören/ANKARA/TÜRKİYE
tel: +90 312 325 01 03 | fax: +90 312 325 06 07
www.naybu.com.tr | naybu@naybu.com.tr
Zenar Tasarım