Naybu Medikal, ithalat ve ihracat alanında uzun yıllara dayanan tecrübesiyle merkezi Ankara'da, K.Maraş'da şubesi bulunan Hastane Ekipmanları, Anestezi Cihazı, Ventilator, Hastabaşı Monitörü ve aksesuarları, Ameliyat Masası ve Lambaları alanında profesyonel geniş teknik servis ağı ve tecrübeli genç satış kadrosuyla son kullanıcı memnuniyetini en üst seviyede tutacak hizmeti sunar.
    
Sola Serisi

Sola serisi, her biri özenle tasarlanmış, tamamen fasetalı ve tatmin edici bir aydınlatma kalitesi sağlayan parabolik birer reflektörle donatılmış yüksek kaliteli ameliyat lambası yelpazesinden oluşur.

Ürün avantajları

Herkese uygun
Sola serisi, her biri özenle tasarlanmış, tamamen fasetalı ve tatmin edici bir aydınlatma kalitesi sağlayan parabolik birer reflektörle donatılmış yüksek kaliteli ameliyat lambası yelpazesinden oluşur. Bu lambalar, lamba kafasının modeline bağlı olarak 160 klx aydınlatma sağlayabilir.

Her zaman net görüş
Bu teknoloji, ortam koşullarından ve ilgili uygulamadan bağımsız olarak cerrahın konforlu bir aydınlatmadan faydalanmasını sağlar. Tüm Sola ameliyat lambaları doğal gün ışığının yüksek, sabit renk sıcaklığına, tatmin edici bir renk görüntüsü oluşturma özelliğine ve insan gözünün fizyolojisi temel alınarak oluşturulan entegre, akıllı dimmer fonksiyonuna sahiptir.

Gelişmiş ve güvenilir:

Dräger, tüm Sola ürün gamı ve çeşitli opsiyonel bileşenlerle birlikte cerrahlara, hastane bütçesi sınırlı olsa bile ameliyathanelerle ilgili tüm zorlukları aşmayı sağlayan eksiksiz ve esnek bir sistem sunar.
Sola 300

Ürün avantajları

Basit ve etkin
Sola 300 ameliyat lambası, muayene ya da ayakta tedavi için aydınlatma gereken her yere uygundur.

Tek model - pek çok çözüm
Sola 300, mobil bir modelde, duvara ya da tavana monte edilen modellerde kullanıma sunulmaktadır. Mobil model, ihtiyaç duyulduğu şekilde yerleştirilebildiği yoğun bakım üniteleri için idealdir. Duvar ve tavan lambaları; muayene odaları, ameliyat öncesi hazırlık odaları ve diyaliz odaları gibi yerlerde kesintisiz olarak çalışmanızı sağlar.

Kolay kullanım özelliği
Tüm Dräger ameliyat lambaları gibi, Sola 300 muayene lambası da tatmin edici bir aydınlatma kalitesi sunar ve kullanıcı dostu özelliklere sahiptir.
Copyright © 2010 NAYBU MEDİKAL İNŞAAT SAN. TIC. LTD. STI.
Etlik cad. Bağkur Bilokları 65/B Keçiören/ANKARA/TÜRKİYE
tel: +90 312 325 01 03 | fax: +90 312 325 06 07
www.naybu.com.tr | naybu@naybu.com.tr
Zenar Tasarım